WYNIKI X EDYCJI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Wyniki X Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „Bożonarodzeniowa Ozdoba Choinkowa” organizowanego przez świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej. Komisja konkursowa w składzie: Cimoch Jolanta – dyrektor SP nr 2,  Czarniecka – Kuczko Anna – n-el plastyki,  Mikłasz Iwona – koordynator świetlicy szkolnej, Walicki Piotr – wychowawca świetlicy szkolnej, Sowul Anna – n-el bibliotekarz spośród 43 prac zgłoszonych na konkurs, nagrodziła i wyróżniła następujące prace:
Kategorie wiekowe:
Uczniowie, klasy 0 – III
Nagrody:
Sawicka Lila, kl. I B – SP Nr 2 w Czarnej Białostockiej
Makarewicz Cezary, kl. II A – SP Nr 1 w Czarnej Białostockiej
Makarewicz Przemysław, kl. II A – SP Nr 1 w Czarnej Białostockiej
Maculewicz  – Miks Karolina, kl. II A – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Kulikowski Antoni, kl. II B – SP w Czarnej Wsi Kościelnej
Wyróżnienia:
Wodniok Amelia kl. „0” – Przedszkole „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej
Śliwowska Wiktoria, kl. I B – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Kalinowska Aleksandra, kl. II A – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Woroniecki Jakub kl. II B – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Kurowicka Kornelia, kl. III B – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Abramowicz Barbara, kl. I B – SP nr 1 w Czarnej Białostockiej
Uczniowie, klasy IV – VIII
Nagrody:
Szczerba Kacper, kl. V A – SP Nr 2 w Czarnej Białostockiej
Horba Anna, kl. V A – SP nr 1 w Czarnej Białostockiej
Kowalewski Dominik, kl. VII A – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Marcinowicz Julia, kl. V A – SP nr 1 w Czarnej Białostockiej
Szymańska Aleksandra, kl. V A – SP nr 1 w Czarnej Białostockiej
Wyróżnienia:
Woroniecki Michał, kl. IV B – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Stasiełuk Inez, kl. V B – SP nr 1 w Czarnej Białostockiej
Grynkiewicz Kuba, kl. VII A – SP Nr 2 w Czarnej Białostockiej
Jarmusik Szymon, kl. VII A – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Kunda Dominika, kl. VI A – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej
Plichta Emilia, kl. V A – SP nr 2 w Czarnej Białostockiej

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2024.

Organizatorzy konkursu:
koordynator świetlicy – Iwona Mikłasz oraz wychowawcy: Walicki Piotr, Chomko Marek

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status