WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU

Wycieczka do Białegostoku klasy I b i II a
Dnia 11.05.2022 r. uczniowie klasy I b i II a wybrali się na wycieczkę do stolicy Podlasia. W Muzeum Przyrodniczym im. Profesora Andrzeja Myrchy w Instytucie Biologii Uniwersytetu w Białymstoku dzieci obejrzały ekspozycje z wystawami „Środowiska przyrodnicze Polski północno-wschodniej, „Przyroda rejonów polarnych” – Arktyki i Antarktyki czy „Rafy koralowe” – okazy zwierząt z raf różnych zakątków świata. Największe wrażenie zrobiły jednak żywe gady w terrarium jak: węże, gekony czy legwan.
W Białostockim Teatrze Lalek dzieci obejrzały spektakl „Sen nocy miłości”, bajkową wersję „Snu nocy letniej” Williama Szekspira.
Jolanta Brzostowska
Nina Lisicka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status