WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU

W dniu 30.11.2022 r. oddział przedszkolny Leśne Skrzaty i klasa 3 B udały się na wycieczkę do Białostockiego Teatru Lalek na przedstawienie Robot i Motylek a następnie udały się do Fabryki Misia na warsztaty edukacyjne oraz zabawę . Dzieci z oddziału przedszkolnego Leśne Skrzaty brały udział w Wielkim tropieniu misia natomiast uczniowie z klasy 3 B w kosmicznych warsztatach Tęczowej chemii. Było wiele zabaw grupowych a także każde dziecko miała czas na zabawę indywidualną. Dzieci były zadowolone zarówno z obejrzanego przedstawienia jak i z zabawy oraz warsztatów edukacyjnych w Fabryce misia.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status