WALKA Z „BYKAMI”, CZYLI „SZKOLNE ZMAGANIA ORTOGRAFICZNE”

Corocznie z okazji Dnia Języka Polskiego, który obchodzimy 21 lutego, zachęcamy naszych uczniów do podjęcia zmagań z zawiłościami ojczystego języka.

Reprezentanci każdej klasy uczestniczyli w „Szkolnych Zmaganiach Ortograficznych 2024”. Zmierzyli się z niełatwą polską pisownią. Czekało na nich dyktando najeżone ortograficznymi trudnościami i test, w którym musieli wykazać się nie tylko znajomością zasad ortograficznych, ale również ich praktycznym zastosowaniem. Wyniki tegorocznej ortograficznej corridy poznamy już wkrótce.
Joanna Ścibek – Trypus
Wiesława Maculewicz
Justyna Chojnacka – Dołżyńska

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status