SZKOŁA DO HYMNU 2022

W tym roku już po raz kolejny przystąpiliśmy do akcji wspólnego śpiewania hymnu, wyrażając w ten sposób swój patriotyzm i przywiązanie do symboli narodowych.
Podsumowanie akcji
10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 hymn narodowy wybrzmiał w blisko 20,5 tys. (20 434) szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w całej Polsce. Do tegorocznej akcji przystąpiło ponad 4 mln uczniów (4 152 960) i blisko 400 tys. nauczycieli (396 495).
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w akcji. Jesteśmy dumni z naszych społeczności szkolnych, które z ogromnym zaangażowaniem włączają się w obchody Narodowego Święta Niepodległości.
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szkola-do-hymnu-2022–podsumowanie

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status