SUKCES NASZYCH RECYTATORÓW

W dniu 26.04.2024 r. w Wiejskim Domu Kultury w Czarnej Wsi Kościelnej odbyła się 3 edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego  „Mówimy wierszem”. W tegorocznym imprezie wzięło udział  44 recytatorów z klas I – IV oraz 9 z klas V- VIII. Naszą szkołę reprezentowało 34 uczniów, którzy zdobyli wiele wyróżnień i nagród.  Oto wyniki:
Klasy I-IV
I miejsce     Iga Chrzanowska  – I a
Natalia Przyborowska – III b
II miejsce    Karol Wilczewski – I a
Aleksandra Kirejczyk – II b
Mateusz Reńko – I b
III miejsce   Jan Klima – IV b
Wyróżnienia:  Damian Halicki – I a
Antoni Kuczko – II b
Fabian Chojnowski – II b
Karol Czerniak – III b
Klasy V- VIII
I miejsce –   Roman Krupienko – VI b
Amelia Kochanowska – VII a
II miejsce –  Dominika Kunda – VI a
Hanna Michalczuk – VI a
         Gratulujemy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status