SPRYTNI RODZICE

DRODZY RODZICE!
We wrześniu wystartowała 6 edycja programu Sprytni Rodzice Sprytnie wspierają dzieci. W programie tym część z pieniędzy, którą rodzice i tak wydają na zakupy online – wraca w formie finansowego wsparcia dla klasy albo szkoły.

W programie biorą udział takie sklepy internetowe jak Allegro, Booking, Zooplus, Pyszne, eobuwie i ponad 1600 innych sklepów internetowych.

Zasada działania jest bardzo prosta:

Przed zrobieniem zakupów rodzic klika Aktywuj Darowiznę.
Przechodzi na stronę partnera programu – sklepu internetowego
Płaci tyle co zawsze (nic nie dopłaca do zakupów)
Średnio 2,5% wartości zakupów wraca do klasy Twojego dziecka
Więcej o tym jak to działa w nagraniu z webinara: https://www.youtube.com/watch?v=g7yQ44wO32k&t=7s

Z Fundacją FaniMani współpracuje 1629 sklepów internetowych, co pozwoliło organizacjom społecznym (w tym klasom i szkołom) zebrać darowizny w kwocie ponad 4.1 mln złotych.

Aby ułatwić Państwu dodawanie i wspieranie klas założyliśmy profil Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej, Czarna Białostocka, który dostępny jest pod adresem https://fanimani.pl/szkoly/szkola-podstawowa-nr-2-im-romualda-traugutta-w-czarnej-bialostockiej-czarna-bialostocka

Tam również znajdą Państwo więcej informacji o programie Sprytni Rodzice oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Pozdrawiam,
Marek Zywert
Fundacja FaniMani – organizator programu Sprytni Rodzice.

fanimani.pl

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status