SPOTKANIE Z LITERATEM

17 października 2023 r. klasa 1 B została zaproszona do Miejskiej Biblioteki na spotkanie z literatem, przesympatycznym Panem Przemysławem Wechterowiczem, autorem książek dla dzieci. Spotkanie było bardzo ciekawe, interesujące, kreatywne, pobudzające myślenie abstrakcyjne. Uczniowie w skupieniu słuchali wypowiedzi Pana Przemysława, który w zabawny sposób opowiadał o swoich książkach a także o sobie. Dzieci chętnie uczestniczyły w rozmowie. Na koniec spotkania była możliwość kupienia książki autorska Pana Przemysława oraz otrzymania autografu. Serdecznie dziękujemy Panu za możliwość wzięcia udziału w tak wspaniałym spotkaniu a wszystkim Paniom z Miejskiej Biblioteki za zaproszenie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status