OBCHODY DNIA ZIEMI W SP2

Obchody Dnia Ziemi w SP2.

Dzień Ziemi to wyjątkowe święto, które przypomina nam o pięknie i kruchości naszej planety. W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie musieli rozwiązywać karty pracy, które zawierały pytania i zadania związane z ekologią, przyrodą i ochroną środowiska. Za każdą poprawnie rozwiązaną kartę otrzymywali literkę będącą częścią końcowego hasła ekologicznego. Zadania z kart zawierały pytania, łamigłówki, rebusy, obliczenia i także ortograficzne potyczki związane z przyrodą i ochroną środowiska. Uczniowie korzystali ze swojej wiedzy, ale także mogli posiłkować się atlasem geograficznym, plakatami i wywieszonymi informacjami. Osiągnięcie sukcesu było możliwe tylko dzięki współpracy między uczniami oraz kreatywnemu myśleniu, które pozwoliło na ułożenie pełnego hasła z dostępnych liter. Każda klasa zakończyła zmagania z sukcesem. GRATULACJE!!!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status