OBCHODY DNIA ZIEMI W SP2

Obchody Dnia Ziemi w SP2.

Dzień Ziemi to wyjątkowe święto, które przypomina nam o pięknie i kruchości naszej planety. W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie musieli rozwiązywać karty pracy, które zawierały pytania i zadania związane z ekologią, przyrodą i ochroną środowiska. Za każdą poprawnie rozwiązaną kartę otrzymywali literkę będącą częścią końcowego hasła ekologicznego. Zadania z kart zawierały pytania, łamigłówki, rebusy, obliczenia i także ortograficzne potyczki związane z przyrodą i ochroną środowiska. Uczniowie korzystali ze swojej wiedzy, ale także mogli posiłkować się atlasem geograficznym, plakatami i wywieszonymi informacjami. Osiągnięcie sukcesu było możliwe tylko dzięki współpracy między uczniami oraz kreatywnemu myśleniu, które pozwoliło na ułożenie pełnego hasła z dostępnych liter. Każda klasa zakończyła zmagania z sukcesem. GRATULACJE!!!