NIEPODLEGŁA

Szanowni Państwo,

28 października br. na stronie niepodlegla.gov.pl pojawią się bezpłatne zestawy scenariuszy zajęć i propozycje innych działań wokół filmowych portretów bohaterów i bohaterek, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości i odbudowy Polski. Krótkie portrety filmowe tych wybitnych Polek i Polaków także mogą Państwo udostępnić na swojej stronie internetowej. Natomiast 3 listopada br. zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego będzie można zapoznać się z ciekawymi propozycjami wykorzystania tych filmów i materiałów edukacyjnych.

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało cykl krótkich portretów filmowych prezentujących bohaterów niepodległej Polski. Materiały filmowe przypominają sylwetki mężczyzn i kobiet, które przyczyniły się do postania i rozwoju wolnej Polski.

Portrety filmowe można udostępnić na swojej stronie internetowej z:

Do każdego z portretów filmowych przygotowaliśmy materiały, które mogą być pomysłem na ciekawe zajęcia o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku w instytucjach kultury i szkołach albo być przyczynkiem do zorganizowania rocznicowego projektu.

Prezentacja materiałów odbędzie się podczas specjalnego webinaru 3 listopada, godz. 18:00-19:30. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się za pomocą formularza: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/webinar-bohaterowie-i-bohaterki-niepodleglosci-pomysly-na-zajecia

Webinar odbędzie się na platformie Zoom.

Serdecznie zapraszamy.

Biuro Programu „Niepodległa”

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status