MOBILNA PRACOWNIA KOMPUTEROWA

W czerwcu wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie pod nazwą „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

Celem Konkursu  było przeprowadzenie akcji szkoleniowej, która miała na celu rozwój ponadpodstawowych kompetencji cyfrowych uczniów, w tym umiejętności ściśle informatycznych, pobudzanie kreatywności uczniów i promowanie interdyscyplinarnej współpracy w szkole.

Zaangażowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na lekcjach informatyki zrealizowali moduły kursu i wykonywali prace konkursowe.

Praca Oliwii Kowalczuk z klasy 6b zapewniła nam zwycięstwo i otrzymaliśmy Mobilną Pracownię Komputerową.

W skład zestawu Mobilnej Pracowni Komputerowej wchodzi: 16 szt. laptopów z oprogramowaniem, szafa do przechowywania laptopów, monitor interaktywny ze stojakiem oraz access point wifi. Wartość całego zestawu MPK wynosi: 44 243,10 zł brutto.

GRATULUJEMY!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status