KONKURSY REALIZOWANE PRZEZ ZUS

Zachęcany do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez ZUS.

 konkurs dla uczniów szkoły podstawowej pn. „Projekt z ZUS” – ,,Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?”. Zadaniem uczestników projektu jest wykonanie pracy konkursowej (w formie filmu, plakatu lub komiksu), wyjaśniającej dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne (szczegóły w załączniku). We współpracy z metodykiem nauczania przygotowaliśmy materiały dydaktyczne do lekcji o ubezpieczeniach społecznych. Mają one atrakcyjną dla uczniów formę. Zgłoszenia przyjmujemy do 11 kwietnia 2022,

  konkurs dla dzieci i młodzieży pt. „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku” (informacje w załączniku). Zgłoszenia przyjmujemy do 12 listopada 2021 (zmiana terminu).

PROJEKT Z ZUS zaproszenie

BZB zaproszenie szkoły

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status