KONKURS RECYTATORSKI PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 17 maja 2023 r. troje naszych cudownych przedszkolaków: Lilia Sawicka, Barbara Rybarska i Mateusz Reńko wzięło udział w II Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Słowa, słówka, słóweczka” w Domu Kultury w Czarnej Wsi Kościelnej. Dzieci z oddziału przedszkolnego Leśne Skrzaty zaprezentowały się znakomicie. Mateusz Reńko otrzymał 2 miejsce za wiersz pt. „Na spacerek” Doroty Gellner, natomiast Lilia Sawicka dostała wyróżnienie za wiersz pt. „Piłka” Doroty Gellner. Całej trójce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie dla swoich pociech.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status