KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

W dniu 4 kwietnia 2024 roku w bibliotece szkolnej przedstawiciele klas 1-3 wzięli udział w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania zorganizowanym przez p. Annę Sowul i p. Katarzynę Siedlecką. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz doskonalenie umiejętności pięknego czytania. Zadanie polegało na odczytaniu fragmentu wylosowanej książki. Komisja w składzie: p. Joanna Ścibek – Trypus oraz p. Justyna Chojnacka – Dołżyńska spośród 23 uczestników wyłoniły następujących laureatów: Damian Halicki – kl. I a, Jasmine Misiuk – kl. I a, Grzegorz Czyżewski – kl. II a, Zuzanna Halicka – kl. II a, Dominika Harasimowicz – kl. II a, Fabian Chojnowski – kl. II b, Cezary Dowgiert – kl. III b, Natalia Przyborowska – kl. III b, Judyta Tomaszczyk – kl. III b. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do trenowania umiejętności pięknego czytania.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status