KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

W dniu 4 kwietnia 2024 roku w bibliotece szkolnej przedstawiciele klas 1-3 wzięli udział w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania zorganizowanym przez p. Annę Sowul i p. Katarzynę Siedlecką. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz doskonalenie umiejętności pięknego czytania. Zadanie polegało na odczytaniu fragmentu wylosowanej książki. Komisja w składzie: p. Joanna Ścibek – Trypus oraz p. Justyna Chojnacka – Dołżyńska spośród 23 uczestników wyłoniły następujących laureatów: Damian Halicki – kl. I a, Jasmine Misiuk – kl. I a, Grzegorz Czyżewski – kl. II a, Zuzanna Halicka – kl. II a, Dominika Harasimowicz – kl. II a, Fabian Chojnowski – kl. II b, Cezary Dowgiert – kl. III b, Natalia Przyborowska – kl. III b, Judyta Tomaszczyk – kl. III b. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do trenowania umiejętności pięknego czytania.