Nasza uczennica Aleksandra Kowalczuk z kl.1a została laureatką w wojewódzkim konkursie plastycznym „112 Ratuje Życie” (wpłynęło ponad 500 prac). W dniu 11.02.2025r. odebrała nagrodę za zajęcie 3 miejsca z rąk Wojewody Podlaskiego podczas uroczystych obchodów Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112 .
KONKURS 112 RATUJE ŻYCIE






