KOLEJNY SUKCES

Dnia 27. 02. 2024r. nasi uczniowie uczestniczyli w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM ,,Maria Konopnicka i jej wiersze”  kategoria I – III organizowanym w S.P. nr 1 w Czarnej Białostockiej. Wystąpili: Dominika Harasimowicz i Artur Ciwoniuk – uczniowie z klasy II A, których przygotowała Pani Katarzyna Siedlecka oraz Antoni Kuczko – uczeń z klasy II B, którego przygotowała Pani Ewa Lewkowicz. Z recytacją zmagało się 17 artystów. Jury przyznało tylko 3 miejsca i wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły: ANTONI KUCZKO z klasy II B, który zajął III miejsce.
BRAWA!!! GRATULACJE!!!