KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 16 kwietnia 2024 roku nasi uczniowie z klas I-III wzięli udział w III Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Dźwięczne nutki”, który odbył się w Wiejskim Domu Kultury w Czarnej Wsi Kościelnej. Jury po przesłuchaniu 44 prezentacji muzycznych przyznało następujące nagrody i wyróżnienia naszym wychowankom:
I miejsce ex aequo:
Rozalia S.- I A
Damian H.- I A
Hanna M.- II B
Cyprian W.- III B
II miejsce ex aequo:
Maryla H.- I A
Maja R.- II B
Aleksandra K.- II B
Antoni K.- II B
Emilia K.- II B
III miejsce ex aequo:
Barbara R.- I B
Wyróżnienia:
Michalina B.- I B
Natalia P.- III B
Emilia Sz.- III B
Serdecznie wszystkim gratulujemy! Dziękujemy naszym nauczycielom:
I A- p. Cecylii Nowik
I B- p. Małgorzacie Maksymowicz
II B- p. Ewie Lewkowicz
III B- p. Ninie Lisickiej
oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do konkursu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status