Kinder Joy of Moving Alternatywne lekcje WF

W nowej hali sportowej gościliśmy Fundację Moniki Pyrek – Alternatywne lekcje WF.
Głównym celem projektu jest zachęcenie dzieci do uprawiania sportu. Fundacja Moniki Pyrek wykorzystuje zainteresowanie dzieci nowinkami technologicznymi i zachęca dzięki temu do aktywności fizycznej.
Na stronie internetowej alternatywnelekcjewf.pl działa e-platforma, na której dostępne są bezpłatne materiały w formie ćwiczeń, gier czy zabaw ogólnorozwojowych, podcasty i webinaria z udziałem Moniki Pyrek, lekkoatletki specjalizującej się w skoku o tyczce, trzykrotnej medalistki mistrzostw świata i czterokrotnej olimpijki.
Pod czujnym okiem MISTRZÓW uczniowie naszej szkoły oraz SP1 i z Czarnej Wsi Kościelnej ćwiczyli m.in. na ergometrach wioślarskich, trenażerach sportowych, refleksomierzach, rowerach stacjonarnych, specjalnych ściankach wspinaczkowych, czy symulatorach narciarskich.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wspaniałe urozmaicenie lekcji. To niesamowita radość i satysfakcja dla dzieci, że mogą spróbować czegoś nowego i w dodatku pod okiem MISTRZÓW: Moniki Pyrek, Kamili Lićwinko, Malwiny Sobierajskiej-Wojtulewicz, Katarzyny Furmanek, Damiana Zielińskiego!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status