KAŻDY UCZEŃ Z SP2 DZISIAJ W SERCU WIOSNĘ MA!

Takim okrzykiem i wieloma innymi 21 marca b. r. uczniowie naszej szkoły z klas I – III wraz ze swoimi Paniami witali WIOSNĘ. Tego dnia odbył się wesoły, kolorowy i huczny przemarsz ulicami naszej miejscowości. Wszyscy byli świetnie przygotowani. Były kwiaty, balony, pompony, gaiki, plakaty i wesołe okrzyki. Nie zabrakło także Marzanny! Wiosenny orszak z S. P. nr 2 odwiedził dzieci z przedszkola „Kraina Marzeń”. Na powitanie uczniowie zaśpiewali „Wiosna w błękitnej sukience”. Było fajnie, miło, głośno i wiosennie. Teraz zima z pewnością odejdzie, a W SERCACH I WOKOŁO BĘDZIE ZIELONO I WESOŁO!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status