KAŻDY UCZEŃ Z SP2 DZISIAJ W SERCU WIOSNĘ MA!

Takim okrzykiem i wieloma innymi 21 marca b. r. uczniowie naszej szkoły z klas I – III wraz ze swoimi Paniami witali WIOSNĘ. Tego dnia odbył się wesoły, kolorowy i huczny przemarsz ulicami naszej miejscowości. Wszyscy byli świetnie przygotowani. Były kwiaty, balony, pompony, gaiki, plakaty i wesołe okrzyki. Nie zabrakło także Marzanny! Wiosenny orszak z S. P. nr 2 odwiedził dzieci z przedszkola „Kraina Marzeń”. Na powitanie uczniowie zaśpiewali „Wiosna w błękitnej sukience”. Było fajnie, miło, głośno i wiosennie. Teraz zima z pewnością odejdzie, a W SERCACH I WOKOŁO BĘDZIE ZIELONO I WESOŁO!