GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

   X Edycja Gminnego Konkursu Plastycznego „BOŻONARODZENIOWA OZDOBA CHOINKOWA”

Świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Czarnej Białostockiej ogłasza X Edycję Gminnego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa”. Konkurs objęty patronatem Burmistrza Czarnej Białostockiej.
W konkursie mogą brać udział przedszkola, szkoły podstawowe oraz świetlice socjoterapeutyczne z terenu gminy Czarna Białostocka.
Technika wykonania prac: płaska, mieszana, przestrzenna, origami itp. Prace powinny być wykonane z materiałów trwałych i dające się powiesić na choinkę – ważne!
Każdy autor może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Czytaj więcej…

KARTA ZGŁOSZENIA

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status