FINAŁ IGRZYSK

„W sobotę, 30 maja w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w Trójboju Lekkoatletycznym.
Naszą Szkołę reprezentowali: Maja Rutkowska, Aleksandra Kirejczyk, Hanna Muszyńska, Hanna Białous, Marlena Sadowska, Dominika Harasimowicz (rezerwa), Karol Wilczewski, Franciszek Sakowicz, Artur Ciwoniuk, Karol Dąbrowski i Filip Kawa.
W zawodach wzięły udział 24 szkoły z Województwa Podlaskiego. Nasze dziewczęta uplasowały się na miejscu 8, zdobywając 611 punktów, a chłopcy na miejscu 5 z 506 zdobytymi punktami.”