FESTYN

Dnia 26 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli podczas festynu z okazji Dnia Dziecka organizowanym przez Gminę w Czarnej Białostockiej. Dzieci z klasy 1b tj. Mateusz R., Jakub B., Lilia S., Martyna B. oraz Julia Z. zaprezentowały swoje talenty recytatorskie a Marcelina Ch. zaśpiewała piosenkę – Mamo,dzisiaj śpiewam dla Ciebie natomiast uczennica z klasy 3 b tj. Natalia Przygotowała wykonała utwór – Piosenka drewnianych lalek a uczeń Cyprian W. zaśpiewał piosenkę Pełny luz. W nagrodę każdy z uczniów otrzymał dyplom oraz karnet na lody i karnet na watę cukrową lub popcorn. Dzieci przygotowała Pani Małgorzata Maksymowicz i Pani Nina Lisicka. Serdeczne podziękowania rodzicom za poświęcony czas i możliwość wystąpienia dzieci.