FERIE Z EKONOMIĄ ZREALIZOWANE!

Czy warto spędzać ferie zimowe w szkole? Młodzież z naszej szkoły twierdzi, że tak. Dowodem jest ich aktywność podczas akcji „Ferie z ekonomią”.
Kilkunastu uczniów naszej szkoły przez pięć dni ferii uczestniczyło w zajęciach ucząc się ekonomii, kreatywności, przedsiębiorczości. Uczniowie wzięli udział w grach i zabawach ekonomicznych, uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, podczas spaceru po Puszczy Knyszyńskiej poznali specyfikę pracy leśników, uczestniczyli w wycieczce do Narodowego Banku Polskiego gdzie wzięli udział w warsztatach poświęconych finansom.
Ostatniego dnia projektu odwiedzili nas dziennikarze z Radia Białystok, poniżej link do informacji:
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status