DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Odział przedszkolny Leśne Skrzaty obchodził Dzień postaci z bajek. Z tej okazji przedszkolaki mogły przebrać się za swoją ulubioną postać z bajki. Każde dziecko wzięło udział w pokazie bajkowej mody. Leśne skrzaty odkrywały nazwy bajek nowych i tych z dawnych lat , brały udział w quizie i zagadkach dotyczących postaci z bajek , zabawach bajkowych : Kubuś i balonik, zatrute jabłko,pomagamy Kopciuszkowi a także grały w domino i memory. Przedszkolaki pięknie pokolorowały duże kolorowanki z podziałem na grupy. Dzieci zapoznały się również z pojęciami bajki i baśnie – prezentacja multimedialna. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości. Był to dzień pełen wrażeń. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało medal – Przyjaciel postaci z bajek.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status