DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 25 listopada Leśne Skrzaty z oddziału przedszkolnego świętowały Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, białe, brązowe, różowe. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki miały wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, bawiły się przy piosenkach o misiach, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach oraz wykonały pracę plastyczną. Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić czas ze swoimi pluszakami oraz pokazać je swoim kolegom i koleżankom z grupy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status