Dzień Edukacji Narodowej

Drogie koleżanki i szanowni koledzy! Zebraliśmy się wszyscy dzisiaj, by powiedzieć wiele miłych słów tym, którzy przez wiele godzin każdego dnia wspierają nas w dążeniu do dorosłości.
Kochani Nauczyciele! Chcielibyśmy dzisiejszą akademią podziękować Wam za ten codzienny trud, który wkładacie w wychowanie nas, za to, że staracie się przekazać nam cenną wiedzę, byśmy stali się mądrymi ludźmi. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni!
Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 8b pod kierunkiem p. Doroty G. i p. Małgorzaty S., a oprawę muzyczną zespół NAAJ z p. Małgorzatą S.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status