DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2024

W ramach działań, które trwały od 6 lutego uczniowie na godzinach wychowawczych wykonywali grupowe plakaty, uczestniczyli w warsztatach dotyczących cyberprzemocy, w kursach e-learningowych z zakresu cyberzagrożeń oraz bezpiecznego korzystania z internetu, grali w escape roomy, oglądali filmy. Chętni uczniowie (37) w czasie długich przerw rozwiązywali krzyżówki, wykreślanki, quizy i odszyfrowywali hasła dzielnie walcząc o tytuł ASA INTERNETU.  Podczas apelu uczniowie wybranych plakatów prezentowali swoje prace oraz odpowiadali na pytania. Zwyciężyła klasa 5a, drugie miejsce zajęła klasa 4b, a 3 klasa 4a. ASEM INTERNETU została Zuzia Łapińska z klasy 6a. GRATULUJEMY!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom za pomoc i zaangażowanie w organizacji Dnia Bezpiecznego Internetu oraz uczniom za aktywne włączenie się we wszystkie działania. Wasze zaangażowanie i chęć podnoszenia kompetencji cyfrowych są naprawdę godne pochwały. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże Wam w bezpiecznym korzystaniu z internetu.
Jesteście prawdziwymi bohaterami!

zaswiadczenie_dbi_20242288_2024

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status