DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2024

W ramach działań, które trwały od 6 lutego uczniowie na godzinach wychowawczych wykonywali grupowe plakaty, uczestniczyli w warsztatach dotyczących cyberprzemocy, w kursach e-learningowych z zakresu cyberzagrożeń oraz bezpiecznego korzystania z internetu, grali w escape roomy, oglądali filmy. Chętni uczniowie (37) w czasie długich przerw rozwiązywali krzyżówki, wykreślanki, quizy i odszyfrowywali hasła dzielnie walcząc o tytuł ASA INTERNETU.  Podczas apelu uczniowie wybranych plakatów prezentowali swoje prace oraz odpowiadali na pytania. Zwyciężyła klasa 5a, drugie miejsce zajęła klasa 4b, a 3 klasa 4a. ASEM INTERNETU została Zuzia Łapińska z klasy 6a. GRATULUJEMY!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom za pomoc i zaangażowanie w organizacji Dnia Bezpiecznego Internetu oraz uczniom za aktywne włączenie się we wszystkie działania. Wasze zaangażowanie i chęć podnoszenia kompetencji cyfrowych są naprawdę godne pochwały. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże Wam w bezpiecznym korzystaniu z internetu.
Jesteście prawdziwymi bohaterami!

zaswiadczenie_dbi_20242288_2024